Все чудово тільки погано що вже і з предоплатою не можна на пошту замовити (((( Надіюсь що зроблять назад з предоплатою всю суму боюсь скидувати всерівно не одноразово замовляла але як на велику суму бойшся оплачувати всю суму на карту!
Яна К.
Отлично
Ольга В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ольга В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Леся С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Волчкевич Євгенія
Отлично
Рекомендую до співпраці!!!товар якісний і відповідає опису.Купую в даного постачальника не перший раз
Все чудово тільки погано що вже і з предоплатою не можна на пошту замовити ((((
Надіюсь що зроблять назад з предоплатою всю суму боюсь скидувати всерівно не одноразово замовляла але як на велику суму бойшся оплачувати всю суму на карту!
Рекомендую до співпраці!!!товар якісний і відповідає опису.Купую в даного постачальника не перший раз